استخر روکار

استخر پیش ساخته زرفام بنا به خواسته و تقاضای مشتریان، در 3 حالت استخر توکار ، نیمه دفنی و روکار قابل نصب می باشد.

یکی از جذاب ترین روش های نصب استخر پیش ساخته زرفام به صورت روکار (روی زمین) می باشد که در حیاط باغ و

Surface swimming pool

 

ویلا، در روف گاردن، طبقات،.. استخرهای زرفام را می توان نصب نمود.

یکی از فضاهای کاربردی و جذاب در ساختمانهای امروزی به خصوص کلانشهرها به دلیل معضلات ترافیک و آاودگی هوا و … روف گاردن است. در طراحی روف گاردن ها از تجهیزات و المان های زیادی می توان استفاده نمود، یکی از کالاهای لوکس ، جذاب و پر متقاضی در روف گاردن استخر و جکوزی می باشد. نصب استخر و جکوزی در روف گاردن علاوه بر کارآیی، زیباسازی سبب افزایش ارزش ملک نیز می گردد.

نصب استخر های سنتی در روف گاردن در بسیاری موارد، به جهت سنگین بودن وزن سازه امکان پذیر نیست. استخرهای پیش ساخته زرفام برای نصب در طبقات و روف گاردن مناسب است اما جهت نصب استخر به صورت روکار در طبقات و یا در ورف گاردن بایستی به 2 مورد توجه نمود :

1-دسترسی استخر به طبقات، روف گاردن:

به دلیل آن که استخرها به صورت قالب یکپارچه می باشند جهت نصب در طبقات، روف گاردن بایستی دسترسی استخر به طبقات یا روف گاردن فراهم باشد.

2- تحمل سازه:

سازه ساختمان بتواند وزن پوسته استخر و آب داخل آن را تحمل نماید. جهت این امر عاملین رسمی زرفام پس از بازدید از محل نصب استخر، می توانند برآوردها و محاسبات فنی لازم را در خصوص این موضوع انجام دهند و مشتری را از امکان نصب یا عدم امکان نصب استخر (به جهت تحمل وزن سازه) مطلع سازند.

در صورتی که قصد خرید و نصب استخر فایبرگلاس زرفام را روی روف گاردن، پشت بام یا در طبقات ساختمان دارید، قبل از هرگونه اقدام، با عاملین رسمی شرکت مشاوره نمایید. جهت اطلاع از عاملین رسمی شرکت به صفحه فهرست عاملین وبسایت مراجعه کنید.