استخر آماده

برای اولین بار در ایران شرکت فراساخت نوین زرفام با استفاده از تکنولوژی روز دنیا و با تکیه بر نیروهای متخصص فنی مهندسی استخرهای پیش ساخته از جنس فایبرگلاس تولید و عرضه بازار نمودند.

این استخر پیش ساخته فایبرگلاس به صورت آماده می باشند. این امر سبب تسریع و سهولت در نصب استخر می گردد همچنین با استخرهای آماده در زمان مشتریان فوق العاده صرفه جویی می گردد.

استخر آماده

به جهت مشغله های زیاد و مشکل ترافیک به خصوص در کلانشهرها، امروزه اکثریت افراد مشکل کمبود وقت دارند، از طرفی هم به دلیل همین مشغله ها و پرکاری طول هفته نیاز به مکانی دارند تا آخر هفته ها آنجا استراحت و تفریح کنند.

طی سالیان اخیر در فضاهای اطراف اکثریت کلانشهرها باغ و ویلا ساخته شده است و افراد ترجیح می دهند آخر هفته ها با دوستان یا خانواده خود در باغ یا ویلا سپری کنند. یکی از کاربردی ترین و در عین حال لذت بخش ترین فضاها در باغ یا ویلا، استخر می باشد.

استخر علاوه بر لذت و تفریح، بر ارزش ملک هم در بحث اجاره و هم در بحث فروش نیز تاثیرگذار است. بسیاری از افراد باغ یا ویلا دارند تمایل دارند باغ یا ویلا را به استخر مجهز کنند تا به قیمت بالاتری اجاره بدهند یا بفروشند اما زمان ساخت یک استخر بتنی(2 تا 3 ماه) را ندارند.

استخرهای آماده زرفام به دلیل این که کل فرآیند صفر تا صد را در کارخانه انجام می دهند مشکل زمان ندارند. شما می توانید فقط در 7 روز یک استخر را نصب و بهره برداری نمایید.

ممکن است با خود بگویید استخرهای دیگری نیز به صورت آماده در بازار موجود است نظیر استخر بادی، استخر اینیتکس،…

لازم به ذکر است استخرهای آماده فایبرگلاس زرفام مزایای فوق العاده ای نسبت به سایر استخرهای آماده دارند. در صورت نیاز به راهنمایی بیشتر در خصوص جنس و کیفیت استخرهای آماده زرفام با کارشناسان فروش دفتر مرکزی در ارتباط باشید.