استخر 5.5*2.5 بومهن (تهران)

محل اجرا: بومهن (تهران)

نصب توسط عامل نصب رسمی زرفام: آقای مهندس باقری

این استخر پیش ساخته زرفام به طول 5.5 در عرض 2.5 متر با عمق 150 سانتی متر، توسط عامل رسمی زرفام آقای مهندس باقری در شهر بومهن استان تهران در فضای سرباز به صورت توکار نصب و اجرا گردیده است.

این سایز استخر به دلیل نزدیکی به ابعاد 3 در 6 تولید نمی شود و سایز 2.6 در 5.6 متر جایگزین این سایز استخر شده است. در سایز 2.6 در 5.6 متر به لحاظ ظاهر، ابعاد، عمق و وزن محصول تغییر ایجاد شده است.

بومهن یکی از مناطق جاذب گردشگر در شرق استان تهران و یکی از شهرهای شهرستان پردیس است.

اکثریت خانه ها در بومهن به صورت آپارتمان هستند و کمتر خانه ها ویلایی هستند. به دلیل آن که قیمت خرید و رهن خانه ها در بومهن نسبت به شهر تهران پایین تر است برخی افراد شغلشان در تهران است اما به دلیل هزینه بالای مسکن این شهر را انتخاب می کنند.

اما برخی افراد به دلیل آب و هوای مناسب، فاصله اندک تا تهران، آرامش ویلا در این شهر را برای تفریحات آخر هفته انتخاب می کنند.

پروژه فوق در بخش ویلایی بومهن واقع شده است. ویلا و محوطه سازی این پروژه به اتمام نرسیده است. موتورخانه این استخر همانطور که در عکس پیداست نزدیک استخر قرار گرفته است. به دلیل عدم اتمام کار، درب موتورخانه ساخته نشده بود.

به جهت فراهم نمودن راحتی مشتریان و صرفه جویی در زمان، شرکت فراساخت نوین زرفام اقدام به تولید باکس هایی از جنس فایبرگلاس نموده اند که جایگزین موتورخانه هستند و در 3 نوع فول، بهینه و اقتصادی عرضه می شوند.

این باکس ها دارای مزایای خاصی نسبت به موتورخانه هستند که در صورت علاقه می توانید به صفحه باکس تاسیسات مراجعه نمایید.

استخر 5.5×2.5 بومهن (تهران)