استخر پیش ساخته 3 در 8

محل اجرا:دهکده ساحلی انزلی ( گیلان)
نصب شده به صورت توکار
نصب توسط عامل نصب رسمی زرفام: آقای مهندس نوبخت

دهکده ساحلی بندر انزلی یکی از زیباترین باغشهرهای ایران و از جمله مکان های دیدنی بندر انزلی در استان گیلان می باشد. این شهرک در منطقه غازیان انزلی بین محله شالیور و بی‌ بی حوریه غازیان واقع ‌گردیده است. این مکان، با وجود شهرک‌های توریستی فراوان در استان گیلان و مازندران هنوز از زیباترین شهرک‌های گردشگری ایران است.
دهکده ساحلی متشکل از 4 خیابان اصلی ساحل، کاسپین،خورشید و رستم است. نزدیک ترین خیابان‌های دهکده ساحلی به دریا، رستم، خورشید، کاسپین و ساحل می‌باشد. ورودی این شهرک نگهبانی تمام وقت ۲۴ ساعته دارد و تمامی خیابان‌های آن نیز دارای نگهبان می‌باشد. از امکانات این شهرک می‌توان به رستوران، کافی شاپ، فروشگاه مواد غذایی، نانوایی، بانک، زمین تنیس و … اشاره نمود.
با گذشت 4 دهه از ساخت دهکده ساحلی بندر انزلی، این شهرک به جهت بافت فرهنگی، استاندارد‌های رایج جهانی، موقعیت جغرافیایی، خیابان بندی و ساختمان‌های ویلایی، همچنان جزو بهترین مناطق مسکونی در شمال کشور محسوب می گردد.
در این شهرک زیبا یک استخر 3 در 8 زرفام توسط عامل نصب رسمی زرفام آقای مهندس نوبخت نصب و اجرا گردیده است. در اطراف این استخر با توجه به سلیقه مشتری، ترموود کار شده است. ترکیب رنگ چوبی ترموود و رنگ آبی بدنه استخر، فضا را جذاب نموده است.
بنا به درخواست مشتری، در کنار این استخر آبنما نصب گردیده است. صدای آب آبنما سبب حس آرامش و لذت بیشتر از فضای ویلا گردیده است.
این استخر 2 عمقه زرفام امکان آب درمانی برای بزرگسالان، بازی کودکان و خردسالان در بخش کم عمق و امکان شنای بزرگسالان را در بخش پرعمق فراهم نموده است. همچنین در فضای اطراف استخر بنا به علاقه می توان فعالیتهای دیگری نظیر یوگا، مدیتیشن، آفتاب گرفتن،… داشت.
نصب استخر زرفام در ملک یا ویلا، علاوه بر ایجاد حس لذت از زندگی و محیطی آرامش بخش برای شما عزیزان سبب افزایش ارزش ملک نیز می گردد.

سیسنگان، نوشهر-مازندران

استخر ۳ در ۸ دهکده ساحلی انزلی (گیلان)