استخر 3در8 هچی رود چالوس (مازندران)

محل اجرا: هچی رود(چالوس-مازندران)

نصب توسط عامل نصب رسمی زرفام: آقای مهندس نورنژاد

در تصویر روبرو، یکی از زیباترین پروژه هایی که در استخر 3در8 هچی رود چالوس (مازندران) استخر زرفام در آن اجرا گردیده است را مشاهده می نمایید. این پروژه در یک زمین نسبتا بزرگ در هچی رود مازندران واقع گردیده که از یک سمت به خیابان اصلی و از سمت دیگر به دریای خزر منتهی می گردید.

در ورودی از سمت خیابان یک حیاط یزرگ با آبنماهای زیبا قرار داشت که در ادامه یک ویلای دوبلکس بود و در ادامه استخر 3 در 8 زرفام دیده میشد، سپس حیاط بزرگی از درختان متنوع بود و در انتهای حیاط، یک در قرار داشت که به ساحل اختصاصی دریا می رسید.

در قسمت انتهایی سمت چپ حیاط تعدادی پله وجود داشت که پس از عبور از پله به فضای کوچکی محدود میشد که دید مناسبی به دریا و استخر داشت.

در محوطه اطراف این استخر انواع گل ها، گیاهان و درختان دیده میشد که به لحاظ بصری بسیار جذاب بودند و چشم هر بیننده ای را به خود جلب می کرد.

از دیگر جاذبه های بصری چشمگیر این پروژه دید عالی به دریا بود که از بالکن ویلا  استخر و دریا دیده میشد

در این ویلا به جهت جاذبه های بصری ذکر شده شامل استخر، دریا، گل و گیاه و درختان،… حس آرامش را القا می کرد و دیدن این مناظر واقعا لذت بخش بود. ترکیبی از رنگ های سبز، قرمز ،سفید، آبی،.. سبب سرزندگی و  نشاط محیط اطراف استخر گردیده است.

در زمان اجرای این پروژه بزرگترین ابعاد تولیدی استخر پیش ساخته زرفام 3 در 8 متر دوعمقه (160-100 سانتی متر) بود. با توجه به خواسته و نیاز  مشتریان مبنی بر استخرهای با ابعاد بزرگتر شرکت فراساخت نوین زرفام در سال 1401 اقدام به استخر با ابعاد 3.8 در 10 متر نمود که در استخرهای پیش ساخته به جهت کاهش زمان اجرای پروژه خصوصا در ابعاد بزرگ، برای مشتریان بسیار جذاب است.

استخر 8x3 - دهکده ساحلی انزلی (گیلان)