استخر ۸×۳ – هشتگرد (البرز)

مشخصات پروژه:

ابعاد استخر پیش ساخته زرفام: 3 در 8 متر

محل اجرای استخر: استان البرز-شهر هشتگرد

طریقه نصب : به صورت توکار

متریال اطراف استخر: ترموود چوبی، درختان و گیاهان

نصب توسط عامل رسمی زرفام : آقای مهندس باقری

شرح پروژه:

این استخر پیش ساخته زرفام در شهر هشتگرد البرز (اطراف تهران) نصب شده است که اطراف این استخر به سلیقه و خواسته ی مشتری به صورت توکار و به همراه آبنما و ترموود کار شده که محیط را زیبا و دلنشین کرده است. چوب ترموود علاوه بر ظاهر زیبا ، از مزایای مقاومت در برابر رطوبت و آب، تغییرات دما، مقاومت در برابر حشرات و پوسیدگی برخوردار است که در طراحی برخی از استخرهای لوکس و مدرن نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد.

 آبنمای کنار استخر نیز، استخر را خاص تر و مهیج تر کرده است. آبنماها در اشکال و اندازه های مختلف قابل استفاده هستند که متناسب با محل نصب و سایز استخر در کنار استخر انتخاب می شوند. در آبنماها آب استخر توسط یک پمپ مکش می شود و از دهانه آبنما مجدد به استخر باز می گردد. آبنما در کنار استخر یکی از جذاب ترین گزینه ها جهت زیبا سازی و نیز ایجاد فضای خاص و مدرن در کنار استخر می باشد که علاوه بر جلوه تزئینی، با خاصیت جاری شدن آب و صدای ناشی تولید شده از آن بسیار دلنشین و آرامش بخش می باشد.

این استخر روباز، فضایی آرام و دلنشین به خصوص در فصل گرم تابستان برای لذت شنا، تفریح و گذراندن وقت با اعضای خانواده، دوستان،… به همراه یک نوشیدنی داخل استخر فراهم می کند.

این استخر با هدف آب درمانی برای بزرگسالان(پیاده روی در آب)،  محیطی جذاب جهت بازی کودکان در بخش کم عمق و نیز شنا در بخش پر عمق برای بزرگسالان را فراهم کرده است.

این استخر توسط عامل رسمی زرفام نصب شده است، جهت نصب استخر توصیه می گردد استخرها توسط عامل رسمی شرکت صورت پذیرد که شامل گارانتی گردد، لازم به ذکر است در صورت نصب توسط مشتری، استخر از گارانتی خارج می گردد.

استخر 8x3 - هشتگرد (البرز)