استخر 3 در 8 متر پیش ساخته زرفام

محل اجرا: شهریار(تهران)
نصب شده به صورت توکار و مسقف
این استخر 3 در 8 متر پیش ساخته زرفام در شهریار تهران نصب و اجرا گردیده است. بنا به سلیقه و خواست مشتری این استخر به صورت توکار (داخل زمین) و در یک فضای مسقف نصب شده است.
استخرهای زرفام هم در فضای سرپوشیده مسقف، هم در فضاهای روباز نظیر حیاط، روف گاردن،… قابل استفاده هستند که هر کدام مزایای خاص خود را دارند. بسته به سلیقه مشتری و مشاوره عاملین در خصوص نصب استخر در فضای روباز و یا در فضای سرپوشیده تصمیم گیری می شود.
استخرهای سرپوشیده مزایای زیر را برای مشتریان دارد:
1- استخرهای روباز به جهت سرد شدن هوا در 6 ماهه دوم کمتر قابلیت استفاده دارند اما استخرهای سرپوشیده در تمامی فصول سال قایل استفاده هستند.
2-استخرهای روباز به دلایل مختلفی نظیر طوفان و باد، باران، ریختن شاخ و برگ درختان در آب، وجود حشرات،…به نظافت زیادی نیاز دارند اما استخرهای سرپوشیده به جهت مسقف بودن و عدم آلودگی ناشی از محیط به نظافت کمتری نیاز دارند.
3-استخرهای سرپوشیده در یک فضای محصور هستند. این محصور بودن استخر، سبب ایجاد یک فضای خصوصی می گردد که برای برخی افراد حائز اهمیت است.
4-برخی افراد در فصول گرم سال به جهت تابش شدید نور خورشید، به دلیل گرمازدگی،.. از استخر استفاده نمی کنند. در حالی که استخرهای سرپوشیده مشکل فوق را ندارند.
هزینه استخر  پیش ساخته زرفام شامل هزینه پوسته استخر، هزینه حمل و هزینه نصب و اجرا می گردد. در خصوص هزینه پوسته استخر، در صورت خرید مشتری از عامل و یا از دفتر مرکزی قیمت پوسته استخر تغییری نمی کند و در کل کشور ثابت می باشد.
در خصوص هزینه حمل استخر، با توجه به آن که کارخانه استخرهای زرفام در شهریار واقع گردیده است بدیهی است که هر چقدر فاصله محل نصب به کارخانه نزدیکتر باشد هزینه حمل کمتری نیز دارد.به دلیل واقع گردیدن پروژه مذکور در شهریار هزینه حمل کمتری نیز داشته است.

سیسنگان، نوشهر-مازندران
استخر 3 در 8 -شهریار