استخر 3در8 دهکده ساحلی انزلی (گیلان)

مشخصات پروژه: ابعاد استخر پیش ساخته زرفام: 3 در 8 متر

محل اجرای استخر: استان گیلان- دهکده ساحلی انزلی

طریقه نصب: به صورت توکار (داخل زمین)

متریال اطراف استخر: ترموود

شمال ایران یکی از مکان های جذاب و خوش آب و هوا در کشورمان ایران است. دهکده ساحلی بندر انزلی واقع در استان گیلان، مکانی است که می‌توان لحظات رویایی را تجربه کرد. این شهرک از سویی به دریا و از سویی دیگر به تالاب انزلی می‌رسد. صدای امواج، پرندگان دریایی، نسیم دریا، زیبایی‌های تالاب انزلی و هر آنچه را که تصور نمی‌کنید در انتظار شماست. از آنجایی که مسافران و ساکنان فصلی آن در فصل‌های بهار و تابستان بیشتر به این شهرک می آیند در ماه ‌های گرم سال بیش از پیش به اینجا رفت و آمد می‌کنند، دهکده ساحلی انزلی در ایامی که هوا رو به گرما می رود بسیار شلوغ می شود.

یکی از تفریحات لذت بخش شنا و آب تنی به خصوص در ایام گرم سال است. در ایام گذشته استخرهای کلاسیک از جنس بتنی با وینیلی ساخته می شدند اما امروزه استخرهای پیش ساخته جایگزین استخرهای بتنی،… شده اند، یکی از بهترین و باکیفیت ترین استخرهای پیش ساخته، استخرهای پیش ساخته زرفام است. این استخرها با طراحی مدرن ، در ابعاد متنوع به صورت پیش ساخته، جهت رفاه مشتریان تولید و در محیط باغ یا ویلا توسط عامل نصب رسمی استخر زرفام اجرا می شود.

نمونه ای از پروژه های انجام شده توسط عامل نصب استان گیلان در تصویر مشاهده می شود. این استخر پیش ساخته زرفام، از جنس فایبر گلاس با کیفیت عالی بصورت توکار در ابعاد 3 در 8 متر با دو عمق استاندارد مجزا مناسب کودکان و بزرگسالان طراحی شده که قسمت کم عمق 1 متر و قسمت پرعمق 1.6 متر به همراه آبنمایی خاص ، در دهکده ساحلی انزلی نصب و اجرا شده است. نصب و بهره برداری استخر، 7 روز زمان نیاز دارد. محوطه اطراف استخر مطابق با سلیقه مشتری از ترموود چوبی با کیفیت استفاده شده که در برابر تابش شدید نور آفتاب بسیار مقاوم می باشد و زیبایی فوق العاده ای را به محیط اطراف استخر بخشیده است.

نصب استخر در محوطه باغ یا ویلا علاوه بر لذت شنا و آب درمانی برای بزرگسالان، سبب جذابیت بصری، القای حس آرامش و ایجاد لحظات خاطره انگیز برای مصرف کنندگان می گردد.

استخر 8x3 - دهکده ساحلی انزلی (گیلان)