استخر 6*3 چلک نوشهر (مازندران)

محل اجرا: نوشهر (مازندران)

نصب توسط عامل نصب رسمی زرفام: آقای مهندس نورنژاد

این استخر پیش ساخته زرفام به طول 6 در عرض ۳ متر با عمق 160 سانتی متر، توسط عامل رسمی زرفام آقای مهندس نورنژاد در شهر چلک نوشهر استان مازندران در فضای سرباز به صورت توکار نصب و اجرا گردیده است.

در این پروژه ترکیب رنگ زیبای گیاهان نارنجی، سبز، آبی استخر با آسمان زیبای شمال کشور فضایی چشم نواز و دل انگیزی برای هر بیننده ای ایجاد کرده است.

باتوجه به موقعیت مکانی این استخر، شناگران علاوه بر لذت شنابردن از استخر از زیبایی بصری محیط نظیر جنگل، گیاهان زیبا نیز بهره مند می گردند.

این استخر بنا به درخواست مشتری در فضای پشت ویلا نصب و اجرا شده است. صاحب ویلا در این محوطه باربیکیو، میز و صندلی های باغی و یک روشویی جهت شستشوی ظروف در محیط بیرون ویلا قرار داده بود. همچنین از چمن مصنوعی، سنگ برای کف ویلا استفاده نموده است.

استخرهای زرفام از جنس فایبرگلاس است که در کارخانه شهریار تهران در شرکت فراساخت نوین زرفام به صورت قالب یکپارچه تولید می شوند. استخرهای زرفام به جهت استفاده از مواد اولیه باکیفیت و مرغوب و به جهت دانش فنی 20 ساله شرکت  بسیار مستحکم هستند و در برابر تغییرات دما ترک نمی خورند. در برابر اشعه UV مقاوم هستند.

همچنین به دلیل تولید استخرها به صورت قالب یکپارچه مشکل آب بند در شهرهای شمالی را ندارند. یکی از معضلات سازندگان در شهرهای شمالی همین قضیه می باشد که استخرهای زرفام این چالش سازندگان را برطرف نموده است.

در صورتی که به دنبال استخر مقاوم، مادام العمر، با کیفیت هستید پیشنهاد ما به شما استخر پیش ساخته زرفام است. ما استخرهای خود را تا 10 سال گارانتی می کنیم و تا 20 سال خدمات پس از فروش(وارانتی) ارائه می دهیمسیسنگان، نوشهر-مازندران

سیسنگان نوشهر 5.5×2.5 (مازندران)