استخر پیش ساخته  3 در 6 رشت

نصب شده به صورت توکار

نصب شده توسط عامل نصب رسمی زرفام

شهر رشت سرزمین طبیعت و سرسبزی، با چشم اندازهای زیبا سومین شهر گردشگرپذیر ایران است. در هر فصلی که به استان گیلان سفر کنید با جاذبه های متفاوتی روبرو می شوید. فصل بهارش پر از سرسبزی، طراوت و تازگی است. فصل تابستانش نیز طبیعت سرسبز و باطراوت است. یکی از تفریحات لذت بخش در روزهای گرم تابستانی در این طبیعت زیبا، شنا در استخر می باشد، برای ساخت استخربتنی در باغ یا ویلا هزینه و زمان زیادی صرف می شود. امروزه با وجود استخرهای پیش ساخته می توانید ظرف یک هفته صاحب استخر شوید.

با سفارش و نصب استخرهای پیش ساخته زرفام می توانید علاوه بر ظاهر چشم نوازی که به محیط القا می گردد محیطی مهیج و مفرحی برای بزرگسالان و کودکان فراهم آورید.

به طور کلی علاوه بر طراحی مدرن محوطه و نصب استخر زرفام که جذابیت فوق العاده ای به محیط بخشیده است، شنا در استخر نیز به عنوان یک فعالیت ورزشی می‌تواند تأثیر قابل توجهی بر کاهش استرس و افسردگی داشته باشد. آب و محیط استخر، اثر آرام ‌بخشی دارد ، شنا سطح هورمون‌های استرس را کاهش می‌دهد و سطح هورمون‌ های خوشحالی مانند اندورفین را افزایش می دهد.

در تصویر نمونه ای از پروژه های اجرا شده، استخر پیش ساخته زرفام با متریال فایبر گلاس مرغوب در ابعاد 3 در 6 متر را مشاهده می نمایید. این پروژه توسط عامل نصب رسمی زرفام در استان گیلان شهر رشت اجرا گردیده است که مطابق درخواست و سلیقه مشتری استخر به صورت توکار در فضای باز نصب و برای طراحی فضای بیرونی استخر از پارکت چوبی ترموود با کیفیت مطلوب استفاده شده است که در برابر شرایط جوی آب و هوا و تابش شدید نور آفتاب در روزهای گرم تابستانی بسیار مقاوم است، علاوه بر این با نصب روکش جمع شونده در کنار استخر زرفام این امکان را فراهم می سازد تا در زمان های طولانی که از استخر استفاده نمی شود از آلودگی و کدر شدن آب و… جلوگیری شود. بازه زمانی نصب از مرحله عملیات ارسال، گودبرداری، نصب مخزن و تجهیزات جانبی استخر 3 تا 7 روز زمان می برد.سیسنگان، نوشهر-مازندران