استخر پیش ساخته زرفام سایز 2.6 در 5.6 متر

محل اجرا: خشکبیجار استان گیلان

مجری : آقای مهندس حبیب پور و آقای مهندس نوبخت

این پروژه که مشاهده می کنید یک استخر پیش ‌ساخته فایبرگلاس زرفام با ابعاد 2.6 در 5.6 متر در منطقه خشکبیجار شمال ایران است که توسط عامل رسمی استان گیلان نصب و اجرا گردیده است. این مشتری، با توجه به محدودیت فضای حیاط خود، نیاز به یک استخر کوچک و مقرون به صرفه، این ابعاد استخر را انتخاب کرده است. خواسته مشتری این بود که یک استخر برای تفریح در کنار اعضای خانواده اش داشته باشد و در فضای کوچک حیاط قرار گیرد و در عین حال استخر با کیفیت و مقاومی باشد.

در این این پروژه، استخر پیش ساخته فایبرگلاس زرفام با رنگ آبی و ابعاد 2.6 در 5.6 متر با عمق 140 سانتی متر نصب گردید. استخر زرفام به جهت ویژگی ‌هایی همچون مقاومت در برابر خوردگی، سبک بودن و هزینه نسبتاً پایین تر نسبت به سایر استخر‌ها، به عنوان یک گزینه مقرون به صرفه در نظر گرفته شده است. عمق متوسط این استخر، امکان استفاده برای انواع گروه سنی را فراهم آورده است.

از آنجایی که این استخر پس از اتمام ساخت ویلا به محوطه اضافه گردید. همچنین کارفرما نیاز به استخری با کم ترین میزان حفاری در کوتاه ترین زمان ممکن داشت، بنا به درخواست مشتری استخر به صورت نیمه دفنی اجرا شد. اطراف استخر برای ایجاد هارمونی با نمای محوطه با استفاده از سنگ احاطه گردید. این اقدام همچنین به زیبایی بصری به محیط اطراف استخر کمک کرد. در این استخر، برای جذابیت بیشتر محیط، از آبنما نیز استفاده شده است که صدای دلنشین و دلنوازی در محیط ایجاد می کند.

دیوار جانبی استخر با چمن مصنوعی کار شد تا به آن زیبایی و شادابی بیشتری بخشد و از نظر بصری جذاب تر شود. استخر روبروی سکوی واقع در حیاط قرار گرفته است، این مدل طراحی باعث می شود که اعضای خانواده دورهم از استخر لذت ببرند و به صورت آزادانه از آب بازی در استخر استفاده کنند.

استخر های زرفام در رنگ بندی متنوع و در طرح ماربل قابل سفارش هستند. طرح های ماربل با رگه های طلایی زیبایی استخر را افزایش می دهد و به عنوان یک عنصر لوکس عمل می کند. سایر رنگبندی های استخر شامل رنگهای آبی، آبی روشن، سبزآبی، سفید و صورتی می شود.

همچنین شوروم دائمی استخرهای زرفام در استان گیلان، کیلومتر 4 جاده رشت انزلی واقع گردیده است که در صورت تمایل می توانید جکوزی و استخرهای پیش ساخته زرفام را از نزدیک بازدید نمایید. همچنین مشاوره های لازم در خصوص پروژه خود و برآورد مالی صفرتا صد پروژه را از عامل دریافت نمایید.

استخر ۲.۶ در ۵.۶ متر خشکبیجار (گیلان)