نحوه خرید استخر پیش ساخته زرفام

1-مراجعه مشتری:

نحوه خرید استخر پیش ساخته زرفام تماس تلفنی با کارشناسان فروش دفترمرکزی- پس از تماس،کارشناسان فروش دفتر مرکزی کلیه محصولات استخر پیش ساخته زرفام شامل استخرها و جکوزی های پیش ساخته(آماده)، تخت استخری فایبرگلاس، باکس های تاسیسات، استند پمپ،… معرفی می کنند. ویژگی ها و مزایای محصولات را شرح می دهند.در این مرحله، کاتالوگ و لیست قیمت و شماره تماس عامل رسمی توسط کارشناسان فروش، برای مشتریان ارسال می شود.

How to buy a prefab Zarfam pool

2-مشاوره توسط عامل:

عامل پس از صحبت تلفنی و در صورت نیاز بازدید از محل نصب استخر، مشاوره های لازم را در خصوص نحوه نصب استخر، تاسیسات مورد نیاز به مشتری می دهد و قیمت تمام شده را برآورد و محاسبه می کند. در صورتی که مشتری تمایل به دیدن استخرهای زرفام از نزدیک داشته باشد عامل یا کارشناسان دفتر مرکزی جهت بازدید از کارخانه هماهنگ می کنند.

3-صدور پیش فاکتور:

پس از تصمیم به خرید، اطلاعات مشتری توسط عامل برای دفتر مرکزی ارسال می گردد و پیش فاکتور رسمی صادر می گردد.

4-پرداخت پیش فاکتور:

پس از صدور پیش فاکتور، مشتری پیش پرداخت را واریز می کند. لازم به ذکر است حداقل 60درصد از کل مبلغ به عنوان پیش پرداخت محسوب می گردد و پیش پرداخت فقط به حساب شرکت فراساخت نوین زرفام بایستی واریز گردد. شماره حساب و شماره شبا شرکت در صفحه اول پیش فاکتور نوشته شده است.

در خصوص زمان تحویل، این استخرها ظرف مدت 7 روز تولید و نصب می شوند اما در موارد ذیل این زمان تغییر می کند:

مکان مشتری آماده نصب استخر نباشد.

شرایط آب و هوایی جهت نصب استخر مناسب نباشد.(به عنوان مثال در شهرهای شمالی به علت بارش باران، یا در نواحی سردسیر مانند تبریز، ارومیه به خاطر بارش برف)

بالا بودن حجم سفارشات کالاها

5-قرارگیری محصول در پروسه تولید کارخانه:

پس از پرداخت پیش پرداخت، محصول در فرآیند تولید کارخانه قرار می گیرد.

6-تسویه

1-2 روز قبل از تحویل کالا مشتری نسبت به تسویه مابقی مبلغ، اقدام می کند. بدیهی است این مبلغ نیز باید به حساب شرکت فراساخت نوین زرفام (درج شده در پیش فاکتور) واریز گردد.

7-ارسال کالا

پس از تسویه، کالا از کارخانه شهریار به محل نصب شما ارسال می گردد.