مزایای استخر های پیش ساخته فایبرگلاس چیست؟

از مزاياى استخرهاى پيش ساخته میتوان گفت استخر پیش ساخته سریع نصب می شود، یکی از بهترین مزیتهای استخرهای فایبرگلاس این است که اکثریت کارهای استخر قبل از اینکه به محل نصب برسد، در کارخانه انجام می شود. زمان استاندارد نصب یک استخر پیش ساخته زرفام معمولاً یک یا دو هفته می باشد، در حالی که نصب استخرهای بتنی معمولاً چندین هفته یا چند ماه طول می کشند. استخرهای فایبرگلاس دارای ظاهر زیبا و جذابی هستند.

What are the advantages of prefabricated fiberglass pools?

مراقبت از این استخرها آسان است. وجود سطح صاف ژلکوت روی استخرهای فایبرگلاس، کنترل استخرها را در برابر رشد جلبک ها و باکتری ها آسان تر می کند. به همین دلیل، نگهداری استخرهای فایبرگلاس راحت تر و کم هزینه تر می باشد.

 این استخرها نیاز به مراقبت مداوم ندارند. استخرهای فایبرگلاس کیفیت بالایی دارند و در طول عمر خود نیاز به تمدید روکش ندارند. در بیشتر مواقع ، مراقبت اولیه مطابق با دستورالعمل های سازنده برای نگهداری استخرهای فایبرگلاس ، یکی از بهترین راهکار ها برای عمر طولانی استخرها می باشد.

استخرهای فایبرگلاس نسبت به بتن سریع تر گرم می شوند و گرما را برای مدت طولانی تری حفظ می کنند.

 فایبرگلاس یکی از مصالح ساختمانی فوق العاده بادوام است. اکثر تولیدکنندگان استخرهای فایبرگلاس در پی ساخت محصولی قابل اعتماد و ضمانت های طولانی مدت برای ارائه بهتر به مشتریان هستند.

 فایبرگلاس ، ماده ای فوق العاده سخت است ، به این معنی که استخرهای فایبر گلاس کیفیت بالایی دارند و همزمان از مزایای قوی و انعطاف پذیری برخوردار هستند.

نصب استخرهای پیش ساخته آسان و سریع با حداقل کارهای عمرانی انجام می شود.

دیگر مزاياى استخرهاى پيش ساخته نگهداری از استخرهای فایبرگلاس بسیار  راحت تر از نگهداری استخرهای بتنی هست.

سطح استخرهای فایبرگلاس پوشیده از ژلکوت می باشد،  در حالی که استخرهای بتنی معمولاً از گچ، کاشی و یا سرامیک ساخته میشوند. ژلکوت صاف و عمدتاً بدون متخلخل می باشد و با دور نگه داشتن جلبک ها نگهداری استخرها را آسان تر و ارزان تر می کند.برای کسب اطلاعات بیشتر و اطلاع از قیمت استخرها با کارشناسان فروش ما در ارتباط باشید.