شرکت فراساخت نوین زرفام

شرکت فراساخت نوین زرفام زیر مجموعه هلدینگ فرانگر زرفام از سال ۱۳۸۴ در زمینه تولید و انتقال فناوری صنعت کامپوزیت و خدمت‌رسانی به صاحبان صنایع مختلف کشور مشغول فعالیت است.

این شرکت دانش‌بنیان با تکیه بر توان مهندسان و طراحان کارآزموده محصولات به‌روز و کارآمد در زمینه صنایع ساختمان، پتروشیمی، نیروگاه ها و صنایع مختلف دیگر تولید می‌کند.

یکی از فعالیت‌های شرکت فراساخت نوین زرفام، تولید استخرهای پیش‌ساخته فایبرگلاس می‌باشد.

این شرکت با درنظرگرفتن تغییر سبک زندگی و نیاز امروز خانواده‌ها به افزایش کیفیت زندگی و ارتقای سلامت و آسایش، استخرهای فایبرگلاس را به واسطه دانش فنی مهندسان و تحت لیسانس Mixonall آلمان ارائه کرده‌است. 

about-pool

برنامه ریزی و کنترل پروژه

برنامه ریزی و کنترل پروژه در سازمان با توجه به استراتژی های کلان سازمان و با در نظر گرفتن نیازهای مشتریان و کشش بازار پروژه ها تعریف و الویت بندی می شود که لازم است طبق زمان بندی و بودجه بندی با روش های استاندارد  مدیریت و کنترل شوند.

هدف این شرکت از ایجاد برنامه ریزی و کنترل پروژه:

پاسخ به نیازهای مدیریت ارشد سازمان 

نظارت و کنترل پروژه جهت اطمینان از تحقق نیازهای شما مشتریان 

اجرای سیستماتیک فعالیت ها در پروژه ها جهت مدیریت بر زمان تحویل هر محصول

درباره فراساخت نوین زرفام

کنترل کیفیت

فرآیند کنترل کیفیت در شرکت فراساخت نوین زرفام در 3 مرحله صورت می گیرد که این مراحل شامل موارد ذیل می گردد:

1-کنترل اقلام ورودی

2-کنترل حین فرآیند

3-کنترل محصول نهایی

در مرحله کنترل اقلام ورودی نظیر مواد اولیه مورد استفاده در تولید، مورد آزمایش و بازرسی قرار می گیرند تا از کیفیت مواد خریداری شده اطمینان حاصل شود. کنترل حین فرآیند با هدف اطمینان از رعایت دستورالعمل ها و طراحی های اولیه در واحد تولید انجام می شود که در کلیه مراحل تولید فعال است.

در مرحله کنترل محصول نهایی، محصول نهایی ساخته شده مورد بازرسی های ظاهری، تست هیدرواستاتیک از بند و اتصالات و کنترل های ابعادی قرار می گیرد، همچنین مراحل انبارش حمل و نقل و بارگیری نیز تحت نظارت کنترل کیفیت انجام می شود. همه این فعالیت ها با هدف کسب اطمینان از رسیدن محصول با کیفیت به دست مشتریان عزیز و کسب رضایت شما انجام می شود. همچنین کلیه فعالیتهای شرکت از جمله فعالیت های واحد کنترل کیفیت تحت الزامات استاندارد ایزو 9001 تدوین و اجرایی شده اند.

درباره فراساخت نوین زرفام

گواهینامه ها

شرکت فراساخت نوین زرفام تحت لیسانس Mixonall آلمان اقدام به ساخت استخرهای فایبرگلاس نموده‌است. این شرکت با داشتن گواهینامه‌های بین‌المللی   ISO 9001:2015 و ISO 14001:2015 و OHSAS 18001:2007  کیفیت و توانایی ثابت شده‌ای مطابق با استانداردهای جهانی، در صنعت تولید کامپوزیت دارد.

  گواهینامه  گواهینامه  گواهینامه

لوح تقدیر

برخی از لوح های تقدیر شرکت فراساخت نوین زرفام :

لوح تقدیر هجدهمین نمایشگاه بین المللی صنایع و تجهیزات آشپزخانه

لوح تقدیر نمایشگاه بین المللی ورزش و تجهیزات ورزشی

 

لوح تقدیر
لوح تقدیر