تخت استخری

یکی از تجهیزات کاربردی در کنار استخر، محوطه باغ یا ویلا تخت است. پس از یک شنا، دراز کشیدن روی تخت بسیار لذت بخش است. حتی اگر قصد شنا کردن در آب استخر را نداشته باشید می توانید روی تخت دراز کشیده و استراحت کنید.

بسته به روحیات افراد از تخت می توان استفاده های زیادی نمود که همگی لذت بخش هستند. از جمله:

-می توان روی تخت استخر دراز کشید و به مطالعه کتاب یا مجله پرداخت. این فرهنگ در کشورهای غربی به شدت رواج دارد. اما در ایران به دلیل سرانه مطالعاتی پایین شاید افراد کمتری به این فعالیت بپردازند.

تخت استخری

-یکی از تفریحات مورد علاقه بسیاری از افراد به خصوص جوانان آفتاب گرفتن و لذت برنزه کردن پوست است. خوابیدن ساعت طولانی روی زمین منجر به کمر درد و خستگی می شود اما دراز کشیدن روی تخت این قضیه را آسانتر و لذت بخش می کند. البته علاوه بر جوانان برخی افراد میانسال به دلیل نیاز به ویتامین D نیز تمایل به آفتاب گرفتن دارند. برای افراد میانسال نیز درازکشیدن روی زمین بسیار سخت است. لذا با وجود تخت افراد میانسال نیز به راحتی می توانند آفتاب بگیرند بدون این که دچار مشکلاتی نظیر کمر درد و … شوند.

-تخت و آرامش: دراز کشیدن روی تخت و نوشیدن یک نوشیدنی مورد علاقه با دید و ویو مناسب به استخر سبب حس آرامش و لذت می گردد.

-جذابیت بصری: وجود تخت کنار استخر در زیبایی و دکوراسیون محیط اطراف استخر تاثیرگذار است.

انواع تخت استخری :

در بازار جنسها و کیفیتهای مختلفی تخت موجود است. انواع تخت شامل موارد ذیل می گردد:

تخت تشک دار-تخت تاشو-تخت حصیری-تخت پلاستیکی-تخت فایبرگلاس

رایج ترین نوع تخت کنار استخر، تخت پلاستیکی است که در نوع دسته دار و بدون دسته طراحی و تولید می شود.

نکات مهم در انتخاب و خرید تخت کنار استخر:

شکل ظاهری:

با توجه به سلایق مختلف انواع تخت های استخری در بازار مشاهده می شوند. یکی از نکات تعیین کننده در هنگام خرید شکل ظاهری محصول است. شکل ظاهری محصول شامل فرم، مدل و رنگ است. تخت های استخری به استثنای تخت های پلاستیکی تنوع رنگی دارند. تخت های پلاستیکی استخری در رنگ سفید هستند. اما تخت های حصیری،تخت های تشک دار و .. از تنوع رنگی برخوردار هستند. تخت های استخری فایبرگلاس زرفام نیز در رنگ های متنوع عرضه می شوند.

جنس:

تخت های استخری به دلیل آن که مرتبا در معرض نور مستقیم آفتاب و یا باد و باران هستند بایستی از جنسی انتخاب شوند که در برابر عوامل محیطی نظیر رطوبت، گرما و تابش نور آفتاب مقاوم باشند.

کاربرد و کارآیی:

یکی دیگر از موارد مهم هنگام خرید، نوع استفاده ما از محصول است. به عنوان مثال برخی افراد تخت های استخری تشک دار یا حصیری را ترجیح می دهند و برخی به دلیل تمایل به آفتاب گرفتن تخت های پلاستیکی یا فایبرگلاس را ترجیح می دهند.

نظافت و قابلیت شستشو:

یکی از مواردی که بسیاری از افراد در هنگام خرید مورد توجه قرار می دهند بحث نظافت و تمیزی محصول است. نظافت و تمیزی تخت های حصیری و تشک دار به مراتب از تخت های پلاستیکی و فایبرگلاس سخت تر است و زمان بیشتری نیاز دارد.

کیفیت:

کیفیت یکی از موارد شاخص در هنگام تصمیم گیری برای خرید محصول است. بدیهی است محصولات باکیفیت، دوام و طول عمر بالاتری دارند. جهت اطمینان از کیفیت بالای محصول، خرید از مراجع معتبر و شناخته شده تا حدودی اثرگذار است. کیفیت این محصول شامل مقاومت بالا در برابر شرایط جوی، ساختار محکم و بادوام، متریال باکیفیت و ماندگاری بالا می گردد.

قیمت:

در هنگام خرید پس از بررسی موارد بالا، قیمت نیز در تصمیم گیری تاثیرگذار است. عواملی همچون دوام، کیفیت، طول عمر، برند،.. در قیمت محصول تعیین کننده است.

ما در شرکت فراساخت نوین زرفام ،سعی بر آن نمودیم تخت های استخری باکیفیت، بادوام با استفاده از مواد اولیه مرغوب تولید کنیم.همچنین در قیمت گذاری این محصول، مناسب ترین قیمت را برای مصرف کننده لحاظ نمودیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *