با تغییر سبک زندگی و افزایش تمایل به ایجاد تجهیزات لوکس و زیبا در ویلاها و منازل، استخرهای پیش ‌ساخته زرفام به عنوان یک گزینه جذاب مورد توجه قرار گرفته ‌اند. این استخرها، با طراحی ‌های متنوع و ابعاد مختلف، به افراد این امکان را می‌دهند تا سریع و آسان، استخر خصوصی یا عمومی را در داخل یا خارج از ویلا یا منزل شخصی خود ایجاد کنند. یکی از سوالات متداول متقاضیان خرید استخرهای پیش ساخته زرفام، نحوه بارگیری و ارسال استخرها به محل پروژه است. در ادامه این مطلب به شرح کامل نحوه ارسال و بارگیری این استخرها تا تحویل در پروژه پرداخته می شود.

مراحل نصب و اجرای استخرهای بتنی و استخر  پیش ساخته

استخرهای بتنی در محل پروژه اجرا می شوند در نتیجه پس از بارگیری مصالح ساختمانی، تازه مرحله اجرای استخر آغاز می شود که مستلزم صرف زمان و هزینه های متعددی مانند نیروی انسانی خواهد بود. اما صفر تا صد مراحل تولید استخرهای پیش ساخته زرفام در کارخانه انجام می شود و استخر پس از بارگیری و ارسال به محل پروژه آماده نصب در بازه زمانی 24-48 ساعت هستند. سرعت بهره برداری بالا در استخرهای پیش ساخته زرفام آن را به انتخابی ایده آل و مطمئن تبدیل ساخته است. مهمتر اینکه استخرهای زرفام از 10 سال گارانتی و 20 سال خدمات پس از فروش برخوردارند. همچنین این شرکت بدنه استخرهای خود را برای مدت 5  سال بیمه ایران کرده است.

بارگیری استخر پیش ساخته

بارگیری استخر پیش ساخته

نحوه ارسال و بارگیری استخرهای پیش ساخته زرفام

شیوه ارسال و هزینه بارگیری استخرهای شرکت فراساخت نوین زرفام تحت تأثیر عوامل مختلفی است. استخرهای زرفام بر خلاف سایر استخرهای پیش ساخته به صورت قالب های یک تکه و یکپارچه تولید می شود. یکپارچه بودن بدنه استخرهای زرفام نقش مهمی در نحوه بارگیری آن خواهد داشت. هر سایز از استخرهای پیش ساخته زرفام باید با ماشین متناسب با ابعاد و اندازه اش بارگیری شود. به عنوان مثال ماشین حمل استخر 3.8 در 10 با ماشین حمل استخر 2در3 متفاوت خواهد بود.

مسافت محل پروژه نیز در برآورد هزینه های ارسال و بارگیری نقش مهمی دارند. علاوه بر ابعاد استخرها، میزان مسافت محل نصب پروژه به طور مستقیم بر هزینه های ارسال موثر خواهند بود. مهم است بدانید که استعلام هزینه های بارگیری باید به روز گرفته شود. بارگیری کلیه استخرهای زرفام از درب کارخانه واقع در شهریار تهران، انجام می شود.

جهت تضمین سلامت کامل بدنه استخرها هنگام بارگیری، بیمه نامه به همراه بارنامه ارسال می شود، لذا متقاضیان خرید استخرهای زرفام از سلامت استخرهای خود می توانند اطمینان حاصل نمایند.

زمان بارگیری استخر پیش ساخته از مهم ترین موضوعاتی است که دانستن آن برای هر خریداری لازم است. بارگیری استخرهای خریداری شده مطابق زمان اعلام شده در فاکتور رسمی خرید است. در صورتی که مشتری به هر دلیلی (آماده نبودن پروژه، شرایط نامساعد آب و هوایی و غیره) امکان دریافت استخر خود را نداشت، بایستی پیش از بارگیری با عاملین فروش و نصب شهر خود هماهنگی های لازم را انجام داده و ارسال را به تعویق بیندازد. این هماهنگی تنها با عاملین فروش بایستی انجام شود. همچنین لازم به ذکر است در صورت عدم تحویل کالا (استخر) توسط مشتری در بازه زمان طولانی، کالا مشمول هزینه انبارداری خواهد گردید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *