در جامعه ‌ی امروز، داشتن یک استخر کم هزینه می ‌تواند یک رویا برای بسیاری از افراد باشد. هرچند استخرها به عنوان یک نماد از زندگی لوکس و با شکوه شناخته می ‌شوند، اما بسیاری از ما ممکن است به دلیل محدودیت‌ های مالی از تحقق این رویا منصرف شویم. اما با وجود روش ‌های جدید تولید و استفاده از مواد با کیفیت ولی مقرون به صرفه، امکان دارد که به آسانی و با هزینه کمتر، یک استخر کم هزینه را در فضای خود ایجاد کنیم. به جای روش‌ های سنتی ساخت استخرها، استفاده از استخرهای پیش ‌ساخته نیز به عنوان یک گزینه کم هزینه مطرح شده است. این استخرها با قیمت تمام شده پایین و همچنین هزینه نگهداری کمتر، به کاربران امکان می ‌دهند تا با هزینه پایین، از لذت و آرامش در یک استخر با کیفیت در فضای زندگی خود لذت ببرند و در عین حال نیازی به هزینه ‌های بالا برای نصب و نگهداری استخرهای سنتی نداشته باشند.

مقایسه استخرهای بتنی با استخرهای پیش ساخته

بررسی مزایا و معایب استخر پیش ‌ساخته و استخرهای بتنی می ‌تواند به افراد کمک کند تا بهترین گزینه را متناسب با نیازها و شرایط خود انتخاب کنند.

  • سرعت نصب: نصب استخرهای پیش ‌ساخته به دلیل تولید صفر تا صد در کارخانه، بسیار سریع ‌تر از استخرهای بتنی است.
  • هزینه کمتر: هزینه نصب و نگهداری استخرهای پیش ‌ساخته معمولاً کمتر از استخرهای بتنی است.
  • انعطاف‌پذیری: قابلیت جابجایی و تغییر مکان استخر پیش‌ ساخته نسبت به استخرهای بتنی بیشتر است.
  • عمر طولانی ‌مدت: در صورت استفاده از مواد اولیه با کیفیت، استخرهای پیش ساخته در برابر عوامل محیطی مقاومت بیشتری دارند.

با مقایسه استخرهای سنتی و بتنی به این نتیجه میرسیم که استخرهای پیش ساخته فایبرگلاس بسیاری از هزینه های اضافی ساخت و نصب استخرهای بتنی را حذف می کند و به عنوان استخری کم هزینه و اقتصادی پیش روی متقاضیان خرید استخر قرار می گیرد. اما به این نکته باید توجه کرد که تمامی استخرهای پیش ساخته موجود در بازارمرغوب نبوده و از کیفیت مطلوب برخوردار نیستند. چه بسا که بسیاری از استخرهای پیش ساخته با قیمت ارزان فاقد گارانتی و خدمات پس از فروش بوده و معمولا در کارگاه های زیر پله ای تولید می شوند. لذا پیش از خرید بایستی از برند، مرغوبیت و کیفیت استخر اطمینان حاصل کنید. شرکت فراساخت نوین زرفام با بیش از 20 سال سابقه ی درخشان در زمینه تولید قطعات کامپوزیتی، استخرهای پیش ساخته فایبرگلاس خود را تحت برند استخر زرفام با بهترین کیفیت و تحت لیسانس میکسونال آلمان تولید کرده و به بازار عرضه می نماید.

استخر کم هزینه

استخر کم هزینه

چرا استخرهای زرفام کم هزینه و مقرون به صرفه هستند؟

استخرهای پیش ساخته فایبرگلاس زرفام به عنوان استخر کم هزینه و اقتصادی معرفی می شود. این استخرها با حذف بسیاری از مراحل به میزان قابل توجهی از هزینه های ساخت و نصب کم می کنند. در ادامه به برخی از مهم ترین آن ها اشاره می شود.

  • بی نیاز از آب بند: استخرهای زرفام برخلاف سایر استخرهای پیش ساخته به صورت قالب یکپارچه تولید می شوند. یکپارچه بودن استخرهای زرفام آن را بی نیاز از آب بند می سازد. این موضوع به ویژه در مناطق شمالی کشور که سطح آب بالاست مهم تلقی می شود. چرا که در چنین شرایطی ممکن است که نیاز به آب بندی مکرر وجود داشته باشد که مستلزم پرداخت هزینه های متعدد است. اما با نصب استخرهای زرفام هزینه آب بند استخر برای شما حذف خواهد شد.
  • ضد جلبک بودن بدنه استخر: روی بدنه استخرهای پیش ساخته زرفام ژلکوت می می زنند. افزودن این ماده به بدنه استخر مانع از جلبک زدن بدنه استخر می شود و هزینه های مرتبط با ضدعفونی کردن و نگهداری از استخر را کاهش می دهد.
  • سرعت بالای نصب: استخرهای زرفام در مدت زمان کوتاه (کمتر از 72 ساعت) نصب می شود. به جهت کاهش مصالح مصرفی تولید و نصب استخرهای پیش ساخته سریع انجام می شود.
  • استحکام و دوام بالا: استخرهای زرفام در برابر ضربه و تغییرات دمایی (از 70- تا 50+ درجه) مقاومت دارند. در نتیجه به سادگی در اثر تغییرات دمایی ترک نمی خورند.
  • گارانتی و خدمات پس از فروش: استخرهای زرفام از 10 سال گارانتی و 20 سال خدمات پس از فروش برخوردارند. ضمن این که این استخرها به مدت 5 سال بیمه ایران شده اند.
  • تنوع در ابعاد: ابعاد استخرهای زرفام با در نظر گرفتن نیازهای جامعه طراحی شده اند. ابعاد ۲در۳، ۲در۳.۵ و ۲.۶ در۵.۶ متر به عنوان گزینه های اقتصادی معرفی می شوند.

اگر قصد خرید استخر کم هزینه و با کیفیت بالا دارید، استخرهای زرفام انتخابی ایده آل و مقرون به صرفه خواهند بود. شما می توانید با کارشناسان فروش در دفتر مرکزی و یا عاملین فروش و نصب استخرهای زرفام در شهر خود تماس بگیرید. آن ها مشاوره های لازم را به شما ارائه می دهند و صورت لزوم از پروژه بازدید می کنند و پس از برآورد هزینه نصب استخر، شما را راهنمایی خواهند کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *