استخر پیش ساخته زرفام

یکی از محبوب ترین سایزهای  استخرهای زرفام در میان مشتریان ، سایز 3 در 8 متر است. این سایز از آغاز فرآیند ساخت استخرها در کارخانه تولید می شده است. یکی از دلایل محبوبیت این سایز استخر 2 عمقه بودن این سایز می باشد. عمق استخر 3 در 8 در بخش کم عمق 1 متر و در بخش پرعمق 1.6 متر می باشد.چرا این استخر 2 عمقه طراحی شده است:

با درنظرگرفتن خواسته و نیاز تمام گروه های سنی (از کودکان و خردسالان، جوانان تا افراد میانسال ) این استخر 2 عمقه طراحی شده است تا پاسخگوی نیازهای تمامی گروه های سنی باشد. قسمت کم عمق این استخر جهت پیاده روی در آب سالمندان، بازی کودکان  و قسمت پرعمق جهت شنای جوانان و افراد میانسال در نظر گرفته شده است.

مشخصات استخر پیش ساخته 3 در 8 متر زرفام

این استخر مستطیل شکل با طراحی منحصربفرد ، زیبا و فضای مفید بالا، دارای وزن 560 کیلوگرم است که گنجایش 25000 لیتر آب دارد. همچنین در این استخر، پله هایی تعبیه گردیده است که مسیر ورود به استخر را آسان می کند و شما را از نردبان استخری مرتفع می کند. همچنین جوانان از این پله ها در تابستان می توانند جهت حمام آفتاب استفاده کنند.

این استخر نیز صورت دفنی، نیمه دفنی و روکار قابل نصب می باشد. همچنین استخرهای زرفام ۵ سال گارانتی و ۲۰ سال خدمات پس از فروش دارند.

 
مشخصات فنی استخر 3 در 8 متر
ابعاد3x8 متر
عمقپر عمق 160 سانتی‌ متر - کم عمق 100 سانتی متر
حجم  25000 لیتر
وزن560±30 کیلوگرم

تجهیزات جانبی استخر زرفام

  • چراغ های هالوژن ضد آب
  • اسکیمر برای جمع آوری اجسام شناور در سطح آب
  • نازل های ورودی
  • فیتینگ خروجی آب 
استخرهای پیش ساخته 8x3 زرفام

مراحل نصب استخرهای پیش ساخته زرفام

1.جانمایی محل نصب   

2.گودبرداری

3.تسطیح و آماده سازی بستر نصب  

4.انتقال بدنه استخر به محل نصب

5.جایگذاری استخر

6.لوله کشی، نصب تجهیزات

7.پرکردن دور استخر و آبگیری  

8.محوطه سازی و راه اندازی

استخر های زرفام در رنگ های زیر قابل سفارش است:

استخر رنگی