در منطقه استان گیلان به دلیل آب و هوای معتدل و جاذبه‌ های طبیعی، بسیاری از افراد به دنبال ساخت ویلا هستند. طی سالیان اخیر، ساخت استخر به عنوان بخش اساسی از امکانات و تجهیزات تفریحی ویلا، جایگاه ویژه‌ ای پیدا کرده است. با توجه به رونق ساخت و خرید و فروش ویلاها در این منطقه، افراد به دنبال روش هایی سریع و مقرون به صرفه برای ساخت استخر در ویلاها شده اند. استخرهای پیش‌ ساخته زرفام، علاوه بر صرفه ‌جویی در زمان و هزینه، با توجه به سرعت و سهولت نصب، انتخابی ایده آل و مناسب به شمار می ‌رود.

کسانی که تصمیم به ساخت استخر برای ویلای خود می گیرند، معمولا دو نوع استخر بتنی و استخرهای پیش ساخته را در نظر می گیرند. برای مناطقی مانند استان گیلان که آب و هوا معتدل است و بارندگی زیاد دارد و همچنین سطح آب بالا است، ساخت استخر بتنی و حفظ و نگهداری آن ها هزینه و مشکلاتی را به همراه خواهد داشت. بدنه ی استخرهای بتنی خیلی سریع جلبک می زند. از طرفی سطح آب در مناطق مختلف استان گیلان بالاست و به همین دلیل در مرحله ساخت استخرهای بتنی آب بند مشکل است. مهم تر این که ساخت و بهره برداری از استخرهای بتنی بسیار زمان بر است.

اما استخرهای پیش ساخته به دلیل نصب و بهره برداری آسان مورد استقبال افرادی که قصد ساخت استخر در ویلای خود را دارند، گرفته است. همچنین در شهرهای شمالی نظیر گیلان، مشکل آب بند کردن استخر را در استخر های پیش ساخته یکپارچه ندارند. مهم تر این که فرآیند نصب و اجرای استخر پیش ساخته بسیار سریع تر از استخرهای بتنی است.

استخر پیش ساخته گیلان

استخر پیش ساخته گیلان

استخرهای پیش ساخته فایبرگلاس زرفام

شرکت فراساخت نوین زرفام تحت برند استخر زرفام استخرهای پیش ساخته فایبرگلاس را تولید کرده است. این استخرها به دلیل مزایای فراوانی که دارند، به عنوان گزینه ای با کیفیت و اقتصادی شناخته شده است. برخی از مزایای این استخرها عبارتند از:

  • ضد جلبک و قارچ بدنه: استخرهای زرفام ضد جلبک و قارچ هستند. زیرا بدنه استخرها ژلکوت می خورد و این باعث می شود که نسبت به سایر دیرتر کثیف و آلوده شوند.
  • بی نیاز از آب بند: استخرهای فایبرگلاس زرفام در کارخانه به صورت یک قالب تکه تولید می شوند. یک تکه بودن این استخرها آن ها را بی نیاز از آب بند می سازد. استخرها پیش از خروج از کارخانه توسط واحد فنی و کنترل کیفی تست شده و سپس به محل نصب پروژه ارسال می شوند.
  • مقاوم: بدنه استخرهای زرفام از جنس فایبرگلاس بوده و در برابر ضربه دوام و استحکام دارد. بنابراین بر اثر ضربه و برخورد قطعات نمی شکند و ترک نمی خورد.
  • نصب و راه اندازی آسان: فرآیند صفر تا صد تولید استخرهای زرفام در کارخانه انجام می شود و پس از ارسال به محل پروژه آماده نصب و راه اندازی است. در نتیجه در کمتر از 72 ساعت می توان استخرهای زرفام را نصب کرده و بهره برداری نمود. همچنین استخرهای زرفام از 10 سال گارانتی و 20 سال خدمات پس از فروش برخوردارند، ضمن این که شرکت فراساخت نوین زرفام استخرهای خود را برای مدت 5 سال بیمه ایران کرده است.

متقاضیان خرید استخر پیش ساخته گیلان می توانند به راحتی استخرهای زرفام را از شوروم دائمی استخر تهیه کنند. همچنین اطلاعات و مشاوره های لازم را دریافت کنند و همچنین در صورت نیاز از محل نصب استخر شما بازدید می کنند و با بررسی محل نصب، ابعاد مناسب استخر را به شما پیشنهاد خواهند داد. شماره تماس و آدرس دقیق شوروم عاملین فروش استان گیلان را می توانید در بخش عاملین وب سایت دریافت نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *